שימו לב – מחיר מינימום לביצוע עבודת חיתוך בלייזר הינו 250 ש"ח

מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש לבצע חיתוך בלייזר במרכז?

קבל הצעת מחיר משתלמת עוד היום!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש לבצע חיתוך בלייזר במרכז?

קבל הצעת מחיר משתלמת עוד היום!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

חיתוך בלייזר במרכז

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים
תמונה של חיתוך בלייזר שהתבצע במרכז הארץ

מחפשים חיתוך בלייזר באיזור המרכז? או אולי חריטה בלייזר באיזור המרכז? ומה עם חיתוך בלייזר לסטודנטים במרכז? אם התשובה לאחת מהשאלות היא כן – אתם בהחלט במקום הנכון!

אתר לייזר פורטל מאגד בתוכו את כל המידע שאתם צריכים לדעת לפניי ביצוע של פרויקט חיתוך או חריטה בלייזר. בפורטל תוכלו להנות ממידע חשוב שיש לקחת בחשבון לפניי ביצוע העבודה, היתרונות והחסרונות בשימוש במכונת לייזר ואילו חומרים מתאימים לכל סוג של חיתוך או חריטה.

בנוסף בלייזר פורטל אפשר לקבל בחינם עד 3 הצעות מחיר מחברות המספקות שירות חיתוך וחריטה בלייזר באיזורכם – כך שאין צורך להתקשר לחברות ולברר מחיר והאם החברה פנויה לבצע את העבודה.

כך שלא משנה אם אתם לקוחות פרטיים, סטודנטים, בעלי עסקים, יצרנים יזמים או בכלל אפילו אמנים – לייזר פורטל נותן שירות לכלל הלקוחות בכל הארץ.

חיתוך בלייזר במרכז - כדאי לדעת:

לפניי שניגשים לביצוע של פרויקט חיתוך או חריטה בלייזר כדאי לדעת כמה דברים חשובים ולקחת אותם בחשבון.

מכונת חיתוך בלייזר היא מכונה מדויקת מאוד – חשוב להבין שכל עשירים מילימטר סטייה שיהיה בקובץ החיתוך שבניתם – יורגש על פני התוצאה הסופית אותה תקבלו. מכונת הלייזר יודעת לקרוא גם את האלמנטים הקטנים ביותר שיש בקובץ – גם אלו שאינם ניתנים לראייה כלל וברמת גודל של 0.01 מ"מ (1:1000 ס"מ), כלומר יחידת מידה של ס"מ אחד חלקיי 1000.

כדאי לדעת גם שמכונת חיתוך בלייזר בסופו של דבר חותכת את החומרים הרצויים על ידי קרן אור חמה מאוד, לכן לא כל החומרים מתאימים בכלל לחיתוך או חריטה בלייזר, בעמוד הבא קיימות טבלאות המסבירות על החומרים המותרים והאסורים לחיתוך וחריטה בלייזר – ואנו ממליצים מאוד לעבור עליהם טרם ביצוע הפרויקט שלכם בעזרת מכונת חיתוך בלייזר.

בנוסף, כדאי לתכנן מראש את התוצאה הסופית של המוצר או המודל אותו אתם רוצים לייצר או לחתוך בעזרת המכונה – האם תרצו את המודל בצבע מסוים? אם כן, אולי כדאי לקחת בחשבון להשתמש בחומר גלם המכיל כבר את הצבע שרציתם ובכך לחסוך זמן בצביעת המודל.

במקרים בהם רוצים לייצר במכונת חיתוך בלייזר מודלים בתלת מימד או על ידי חלקים המתחברים אחד לשני – חשוב מאוד בתכנון קובץ החיתוך לקחת בחשבון את עובי פלטת חומר הגלם אותו אתם חותכים. אם אתם מנסים לבצע חיתוך עץ בלייזר ופלטת החומר הינה 3 מ"מ – יש לקחת בחיבור החלקים של המודל שעובי החומר הוא 3 מ"מ ולכן על מנת שהמודל יתחבר רוחב החיתוך במכונת הלייזר צריך להיות 3 מ"מ (או מעט פחות או יותר – תלוי כמובן בסוג החומר ומה התגובה שלו לחיתוך בלייזר)

סרטון מדהים שממחיש את רמת הדיוק של מכונת לייזר:
נגן וידאו

חיתוך בלייזר לסטודנטים במרכז:

לכולם ידוע שאיזור מרכז הארץ הוא איזור השופע בסטודנטים רבים, ולנו בלייזר פורטל ידוע שסטודנטים רבים בוחרים לבצע את הגשת הפרויקטים או המודלים שלהם על ידי שימוש במכונת חיתוך בלייזר.

מכונת חיתוך וחריטה בלייזר ידועה כמכונה מדויקת ומהירה לביצוע עבודות מגוונות, וזו בדיוק הסיבה שסטודנטים רבים נעזרים בחברות המספקות שירותי חיתוך בלייזר במרכז הארץ.

שירות של חיתוך בלייזר מתאים עבור מגמות לימוד רבות כדוגמא: הנדסה, אדריכלות, הנדסת מכונות, הנדסת מוצר, עיצוב פנים, אמנות ועוד… ולכן חיתוך בלייזר הוא שירות מבוקש מאוד עבור סטודנטים.

בחלקן של המכללות כבר קיימות כיום מכונות חיתוך בלייזר על מנת לספק שירות זול עבור סטודנטים הלומדים באותה מכללה, אך בתקופות ההגשה העומס המצטבר על מכונת החיתוך בלייזר שבמכללה הוא גדול מאוד, ובנוסף מכונות אלו המוצבות במכללות בדרך כלל קטנות וחלשות משמעותית מהמכונות הקיימות בחברות המספקות שירותי חיתוך בלייזר במגזר הפרטי.

מהסיבות הללו סטודנטים רבים מעדיפים לפנות לחברות פרטיות המספקות שירות של חיתוך וחריטה בלייזר על מנת לחסוך זמן יקר בהרכבת המודל לאחר החיתוך ולא לפספס את מועד הגשת העבודה במכללה.

במקרים רבים קורה שקיימות טעויות בקבצי החיתוך, מה שמצריך מאותם סטודנטים לבצע תיקון מהיר על מנת לא לאחר בהגשה ובעזרת חברות פרטיות לחיתוך בלייזר ניתן לעשות זאת.

חריטה בלייזר באיזור המרכז:

מכונת הלייזר כמובן מסוגלת לחרוט על מגוון רחב של חומרים ולאפשר למשתמש להנות מחווית דיוק מפתיעה!

באמצעות חריטה בלייזר אפשר לחרוט על מתנות לבני זוג ובני משפחה לדוגמא: לחרוט הקדשה על צמיד, לחרוט על שרשרת זהב את שמות הילדים, לחרוט הקדשה על סכין וקרש חיתוך, לחרוט תמונה על עץ, לחרוט מילה על אבן ולבצע עוד המון מוצרים ייחודיים בהתאמה אישית למה שתרצו, בעזרת שימוש בחריטה בלייזר – השמיים הם הגבול!

מכונת לייזר היא המכונה האידיאלית לביצוע חריטה, פשוטה ומסובכת כאחד.

יתרונותיה של המכונה לחיתוך בלייזר משמעותיים:

  • דיוק
  • מהירות חריטה
  • נגישות המכונה לכלל הלקוחות.
  • עוצמת קרן הלייזר שמאפשרת חריטה כמעט על כל חומר גלם (עץ, אבן, מתכת, פלסטיק ועוד)
  • חיי מדף בלתי נגמרים – מפני שהחריטה היא אינה דיו של מדפסת ולכן אינה דוהה גם לאחר שנים רבות.
  • ייצור ללא מגע יד אדם ומינימום טעויות ופגיעה בחומר הגלם.
  • אין חללים קטנים שאליהם אי אפשר להגיע – קרן הלייזר היא בקוטר של 0.03 מ"מ
  • ניצול מקסימלי של חומר הגלם על ידי בנייה נכונה של קבצים לחריטה בלייזר.

עושים חיתוך בלייזר במרכז עם לייזר פורטל!

מציאת חברת חיתוך וחריטה בלייזר באיזור המרכז במהירות באמצעות לייזר פורטל! אנחנו מציעים שירות מהפכני, שבו תקבלו עד 3 הצעות מחיר שונות מחברות המספקות שירות חיתוך בלייזר באיזורכם, תוכלו להשוות בין המחירים, זמני הביצוע של כל חברה, אספקת חומרים לביצוע הפרויקט ובנוסף – לקבל שירות מקצועי ואמין במחירים משתלמים לכל מי שמעוניין בשירות חיתוך בלייזר!

כל החברות המספקות שירות עבור גולשי אתר לייזר פורטל הינן חברות מקצועיות, המקפידות על שירות מצוין, נהלי בטיחות בעבודה עם מכונת לייזר ומספקות מחיר מצוין לכלל סוגי הלקוחות!

נגישות